loader image

Amatör 1.Küme ekiplerinden Redpaint Yeşilkent’te yeni kulüp başkanı Şahin Kırmızı oldu

Aynı zamanda Redpaint Yönetim Kurulu Başkanı olan Şahin Kırmızı’nın Redpaint Yeşilkentspor’u Süper Amatöre taşımak için bütçe hazırladığı kaydedildi. Kırmızı yaptığı açıklamada “Hedefimiz üst liglere çıkmak” diye konuştu.

Ensonnokta’ya önemli açıklamalarda bulunan Şahin Kırmızı, ‘Hedefimiz tabi ki önce üst liglere çıkmak ve sonrasında profesyonel lig. Bu anlamda ciddi bütçe ayırarak Avcılar’a ve bölgemize yakışan, centilmence ve sportmence mücadele eden harika bir takım kurmayı hedefliyoruz. Avcılar’ın spora özellikle futbola aç olduğunu düşünüyorum.

2022-2023 sezonu için hazırlıklarımıza başladık. Takımın başına getireceğimiz teknik ekip ve futbolcularla görüşmelerimiz başladı. Başkan yardımcılarımız Aytekin Yayla ve Mahir Yayla özveriyle çalışarak kulübün ihtiyaçları noktasında adımlar atıyor. Muhakkak ki her takımın hedefi var. Biz rakiplerimizden çok kendimizin ne yapacağına bakıyoruz. Biz sahaya çıkıp istediğimizi yaptıktan sonra rakiplerimizin ne yaptığı çok önemli değil. Tüm rakiplerimize şimdiden başarılar diliyorum. Kazasız, belasız, sakatsız bir sezon diliyorum’ diyerek sözlerini tamamladı.

2 thoughts on “Amatör 1.Küme ekiplerinden Redpaint Yeşilkent’te yeni kulüp başkanı Şahin Kırmızı oldu”

  1. fulbolcu ardaşlar bence bu sene çok güzel bir futbol izletcekler. Bir sıkıntı var yanlız. Bu arkadaşları ödüllendirmek gerekir. Bunu da siz yaparsınız Şahin başkanım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir