loader image

“DAHA SEZONUN BAŞINDAYIZ”

Ofisinin kapılarını basına açan Kırmızı talihsiz bir üç hafta geçirdiklerini belirterek takımın iyi bir kumaşa sahip olduğunu, sezonu iyi bir yerde bitireceklerine inandığını söyledi.

“TALİHSİZ MAĞLUBİYETLER ALDIK”

Kırmızı “Çok talihsiz bir üç hafta yaşadık. Talihsiz mağlubiyetler aldık. Takımımızda sakat ve eksiklerin çokluğundan dolayı mağlubiyetler kaçınılmaz oldu. Ama takımımız kumaşını ve karakterini ortaya koyduğu sürece ligi en iyi yerde bitireceğimize inanıyorum.

Daha sezonun başındayız. Sezon ortasında yaşanabilecek problemleri sezon başında yaşamak bizim için daha hayırlı oldu. Bu haftadan itibaren bambaşka bir Redpaint Yeşilkentspor izleteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.” İfadesini kullandı.

“FARKINDALIK OLUŞTURMAK İSTİYORUZ”

Kendileri için sporun sadece bir sonuç oyunu olmadığını, centilmenliğe de büyük bir önem verdiklerini ifade eden Kırmızı “Grubumuzda farkındalık oluşturmak için galibiyet, mağlubiyet ve beraberlik skor ne olursa olsun biz centilmen bir takım olmaya, misafirimizi en iyi şekilde ağırlamaya devam edeceğiz.” Diye konuştu.

“TAKIMI LAYIK OLDUĞU YERE TAŞIYACAĞIZ”

Sezonun ilk haftalarında yaptıkları puan kayıplarını sezonun ilerleyen haftalarında telafi edeceklerini, bu güce de sahip olduklarını kaydeden Kırmızı “Takım olarak iyi bir kumaşa sahibiz. Bu kaybedilen puanların telafisi sezon içerisinde mutlaka gerçekleşecektir. Ve takımın layık olduğu yerlere taşıyacağız.” Dedi.

“HOCAMIZ İLK 11’DE ŞANS VERİRSE BU HAFTA SAHALARA DÖNMEYİ PLANLIYORUZ”

Sakatlığı ile ilgili olarak da bilgi veren Şahin “Kulübümüzde kurumsal bir mantıkla hareket ettiğimiz için hocamız eğer ilk onbir için şans verirse bu hafta sahalara dönmeyi planlıyoruz. Oynadığımız takdirde elimden geldiğince takımın başarısı için mücadele edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

“HOCAMIZLA YOLA DEVAM EDİYORUZ”

Teknik direktör Umut Gündoğdu’ya olan güvenini de dile getiren Kırmızı “Şu an da hocamızla yola devam ediyoruz. Eksikliklerden dolayı en büyük problemi yaşıyoruz. Eksiklerimiz tamamlandıkça hocamızın da eli kuvvetlenecektir. Takımımızın da karakterini ortaya koyarak en iyi şekilde bir sonuçlar alacağız.

Her ne kadar üç maçı kaybetsek de aldığımız skorlar çok kötü gibi görünse de ilk iki sırada hedefimiz devam ediyor. Bu sonuçlar kimseyi aldatmasın. Her takım grupta birbirini yenecek güçtedir. Burada önemli olan takımlar arasında centilmenlik ve birbirine bağlılığı, misafirperverliği ön plana çıkarmaktır. Dileğimiz sezon sonunda birinci grup takımlarının tamamı amatör lige yakışır bir şekilde ses getirmesi, konuşulmasıdır.” Dedi.

“2 YA DA 3 YIL DAHA KULÜP BAŞKANLIĞINA DEVAM EDECEĞİM”

Görev süresinin sonuna kadar görevde kalacağını dile getiren Kırmızı “Dernekte tüzük değişikliği oldu. Şu anda yaklaşık 2 ya da 3 yıl kulüp başkanlığına devam edeceğim. Ben elimden geldiğince kulüpte gerekli tüm tedbirlerimizi başarı için alacağız. Takım bu sene ligde kalır en kötü ihtimalle. Seneye daha sağlam, üst düzey işler yapacağız.” Diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir