loader image

Biz kimiz?

Başkanın mesajı

Redpaint Avcılar Yeşilkentspor‘u kurumsal bir düşünce ile geliştirmeyi köklü bir amaç olarak görmekteyiz. Emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda kulübümüz için gerekli olan tüm destekleri en iyi şekilde sağlamaktayız. Gerek oyuncularımızın, gerek ise takımımızın eksiklerini kapatma gayretinde bir spor kulübünden daha çok birlik beraberlik çatısı altında bir oluşum var etmenin gururunu paylaşmaktayız. Tüm bu kurumsallığın içerisinde mantıklı bir biçimde hareket ederek saha dışında her ne kadar bulunuyorsam, saha içinde de gerektiğinde as, gerektiğinde ise yedek oyuncu olarak yer alacağım. Saha dışında da başkanlık görevimizi elimizden geldiğince icra etmeye gayret göstereceğim. Takımdaki arkadaşlarımızın birlik ve beraberlik içerisinde hem yardımlaşma ve dayanışmasını arttırmak hem de birbirleriyle ve çevreleriyle olan sosyal ilişkilerini de kalkındırmayı hedeflemekteyiz.

REDpaint Yeşilkent Spor Kulübü Başkanı

Şahin KIRMIZI

Misyonumuz

Çocukların ve Gençlerin bedenen ve ruhen gelişmeleri için gerekli olan sporları en sağlıklı ve kaliteli biçimde yapabilecekleri ortamı hazırlamak. Futboluna ve Milli Takımlara oyuncu kazandırmak. Kulüp bütçesine katkı sağlayacak Öz kaynaklar yaratmak.

Vizyonumuz

Çocukların ve Gençlerin zihinsel gelişiminin yanında, dürüst, ahlaklı, sağlıklı, sosyal yönden gelişmiş, çok yönlü, katılımcı, duyarlı, sorumluluk sahibi birer birey olarak yetişmeleri için eğitimler vermek ve spor camiasına kazandırmak.